Emocje, walka do końca, tego nie zabrakło podczas 22 Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Nowogrodźca. Jest to jedna z nielicznych imprez sportowych o tak długiej historii w naszej gminie. Do udziału w zawodach zaproszono wszystkie kluby piłkarskie z terenu gminy Nowogrodziec, które w komplecie stawiły się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Boleslawa Chrobrego w Nowogrodźcu. 

>>Relacja GCKiS w Nowogrodźcu - PIAST Wykroty z pucharem Burmistrza Nowogrodźca<<

Gościem Specjalnym imprezy była grupa Cheerleaders Wrocław, która w przerwach pomiędzy meczami zaprezentowała bardzo wysoki poziom taneczno-sportowy swoich układów. Grupa Cheerleaders Wrocław istnieje od 20 lat i zapraszana jest na największe wydarzenia sportowe organizowane w kraju. Panie uczestniczyły w meczach gwiazd, wydarzeniach towarzyszących Euro 2012 czy siatkarskich MŚ w Polsce. Zatańczyły również na meczu NBA w Waszyngtonie na specjalne zaproszenie polskiego koszykarza Marcina Gortata.

Podczas Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Nowogrodźca Panie z grupy Cheerleaders Wrocław zaprezentowały układy taneczne, które prezentują na największych imprezach sportowych w Polsce. Poziom trudności oraz precyzja wykonania wywarły duże wrażenie na kibicach i uczestnikach zawodów.

>>Relacja GCKiS w Nowogrodźcu - CHEERLEADERS WROCŁAW wystąpiły W Nowogrodźcu<<