Uprzejmie informujemy Państwa, że rozpoczęto prace nad budową zaplecza sportowego na Stadionie Miejskim w Nowogrodźcu. Nowy, projektowany budynek zaplecza boiska sportowego usytuowany będzie w miejscu istniejącej szatni. Będzie on zaopatrzony w instalację ogrzewania ekologicznego, instalację wodno – kanalizacyjną, elektryczną oraz klimatyzację.

Na parterze przewidziano szatnie dla zawodników i sędziów wraz z węzłem sanitarnym, zaplecze socjalne i magazyn sprzętu sportowego.
Pierwsze piętro obejmuje salę konferencyjną, siłownię, salę do ćwiczeń, recepcję, szatnię damską i męską oraz WC.

Dzięki funkcjonalności nowego zaplecza sportowego można będzie sukcesywnie propagować zdrowy i sportowy styl życia. Nowy objekt umożliwi Mieszkańcom gminy rozrywkę w postaci wydarzeń sportowych, warsztatów, gier i zabaw. Ponadto zapewnione zostanie kolejne miejsce dla dzieci i młodzieży do rozwijania swoich pasji i zainteresowań związanych ze sportem, wzmacniania swoich mięśni, budowy ciała, koordynacji, a także rozwijanie swoich umiejętności interpersonalnych, kreatywności, pracy w grupie, co pozytywnie wpłynie na ich życie.

Obiekt projektowany jest zgodnie z wytycznymi Okręgowego Związku Piłki Nożnej.