Archiwum wiadomości

Listopad 2019

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 10 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
1224

II koncert ,,Dla Niepodległej” w Wykrotach

W Szkole Podstawowej im.Tadeusza Kościuszki w Wykrotach odbył się II koncert ,,Dla Niepodległej", podczas którego uczczono 101. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W uroczystości udział w... Czytaj więcej..

Wiadomości
1328

Szkoła w Gościszowie zyskała nową wiatę rowerową i ławeczki

W Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Gościszowie, na podwórku szkolnym, stanęła nowa wiata rowerowa oraz ławeczki, które będą służyły uczniom, nauczycielom i lokalnej społeczności. Szkoła pozy Czytaj więcej..

Wiadomości
2430

Pierwsi mieszkańcy w budynku po byłym "Veritasie"

W dniu wczorajszym 8 rodzin otrzymało klucze do nowych lokali mieszkalnych w budynku byłego zakładu INCO-VERITAS przy ul. Lubańskiej. Mieszkania otrzymali Mieszkańcy, którzy z racji swojej sytuacji Czytaj więcej..

Wiadomości
1565

Nabór wniosków o udział w programie

Burmistrz Nowogrodźca informuje, że Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłosił nabór wniosków w ramach programu priorytetowego: „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów& Czytaj więcej..

Wiadomości
1725

Rozwijanie świadomości ekologicznej wśród najmłodszych

  Uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Gierałtowie pod opieką p. Marceliny Król zdobyli I miejsce w ogólnopolskim konkursie „Piątka za segregację” organizowanym przez Minis Czytaj więcej..

Wiadomości
1698

Sezon grzewczy rozpoczęty - apel do mieszkańców

Drodzy Mieszkańcy! Mając na uwadze rozpoczęty kolejny sezon grzewczy przypominam, że zgodnie z Uchwałą nr XLI/1407/17 Sejmiku Województwa Dolnośląskiego z dnia 30 listopada 2017 r. (Dz. Urz. z 2017 Czytaj więcej..

Wiadomości
1416

Ogłoszenie

Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania – Partnerstwo Izerskie ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego Czytaj więcej..

Wiadomości
1461

Kolejny etap przebudowy kanalizacji deszczowej na ulicy Robotniczej w Nowogrodźcu

Dnia 6 listopada została podpisana umowa na realizację trzeciego już etapu robót związanych z przebudową sieci kanalizacji deszczowej w Nowogrodźcu. Wykonawcą robót wyłonionym w postępowaniu prze Czytaj więcej..

Wiadomości
1774

Gminne obchody Święta Niepodległości

Dzisiaj, 11 listopada, uczciliśmy 101. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Przed pomnikiem „Obrońcom Ojczyzny" Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich złożył wieńce wraz z Kombata Czytaj więcej..

Wiadomości
1341

Nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Nowogrodźcu wyróżnieni

Miło jest nam Państwa poinformować, że podczas uroczystości, która odbyła się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Karpaczu, nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu z... Czytaj więcej..

Wyników 1 - 10 z 10