Archiwum wiadomości

Listopad 2015

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 27 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
3966

Kwalifikacja do Mistrzostw Polski w Rugby TAG

Dnia 26 listopada 2015 roku w hali sportowej przy Miejskim Zespole Szkół nr 2 w Bolesławcu odbył się Turniej Półfinałowy Gimnazjalnej Ligi Rugby TAG oraz Turniej Półfinałowy S Czytaj więcej..

Wiadomości
3703

Do sprzedaży atrakcyjne tereny inwestycyjne

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne tereny inwestycyjne 22,6851 ha powierzchni nieruchomości niezabudowanej, składającej się z następujących działek - nr 1026/5 o pow. 0,6851 ha, nr 1026/13 o pow.0, Czytaj więcej..

Wiadomości
3690

Spotkanie pt. "Twierdza szyfrów"

4 grudnia 2015 roku o godz. 16.00 w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu odbędzie się spotkanie z Panem Piotrem Kucznirem - Wiceprezesem Stowarzyszenia "Zamek Czocha", Społecznym Opiekun Czytaj więcej..

Wiadomości
4312

Nowe zasady wycinania drzew i ochrony zieleni

Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Nowogrodziec!      Z dniem 28 sierpnia 2015 r. weszła w życie ustawa z dnia 25 czerwca 2015 r. o zmianie ustawy o samorządzie gminnym o Czytaj więcej..

Wiadomości
3802

Zapraszamy na spektakl teatralny

  >>Mąż mojej żony - TV Łużyce<<   Serdecznie zapraszamy na spektakl teatralny w wykonaniu aktorów Teatru im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze pt. "M Czytaj więcej..

Wiadomości
3640

Śniadanie Daje Moc

Po raz kolejny uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu przyłączyli się ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Śniadanie Daje Moc”, kt&oa Czytaj więcej..

Wiadomości
3540

Obchody Święta Niepodległości w Nowej Wsi

Z roku na rok do obchodów Święta Niepodległości w Nowej Wsi dołącza się szersze grono zarówno społeczności szkolnych, jak i społeczności lokalnej. W tym roku święto uczczono spotkani Czytaj więcej..

Wiadomości
3549

Spektakl teatralny

Serdecznie zapraszamy na spektakl teatralny w wykonaniu aktorów Teatru im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze pt. "Mąż Mojej Żony".Spektakl teatralny odbędzie się dnia 30 listo Czytaj więcej..

Wiadomości
3501

Akcja: e-motywacja

GCKiS Biblioteka Miejska w Nowogrodźcu bierze udział w projekcie Fundacji Orange „Akcja: e-motywacja”. "Akcja: e-motywacja" to 5 inspirujących, wirtualnych spotkań w kreatywnej atmosf Czytaj więcej..

Wiadomości
3967

Apel Burmistrza Nowogrodźca

Szanowni Mieszkańcy Gminy i Miasta Nowogrodziec! Mając na uwadze kolejny rozpoczęty okres grzewczy, pragnę Państwu przypomnieć, że spalanie odpadów to najgorsza, najdroższa i najbardziej s Czytaj więcej..

Wiadomości
3353

Najlepsze w powiecie i regionie!

Uczennice Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Nowogrodźcu: Jolanta Szwed, Kamila Szwed i Sara Stupiec zajęły I miejsce w konkursie powiatowym „W krainie łużyckich skarbów”. Konkur Czytaj więcej..

Wiadomości
3708

Święto Niepodległości 2015

Dnia 11 listopada 2015 roku w Nowogrodźcu odbyły się uroczystości z okazji 97. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Obchody rozpoczęły się od przemarszu Pocztów Sztandarowych or Czytaj więcej..

Wiadomości
3695

Zielona Flaga

Trzy lata wytężonej pracy zaowocowały przyznaniem Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Gierałtowie przez Kapitułę programu „Szkoły dla Ekorozwoju” najwyższego, trzyletniego Certyfika Czytaj więcej..

Wiadomości
3345

Spotkanie autorskie z Janem Bujakiem

13 listopada 2015 roku o godz. 15.00 w GCKiS Bibliotece Miejskiej w Nowogrodźcu odbędzie się spotkanie autorskie z Panem Janem Bujakiem, autorem wyjątkowych publikacji poświęconych emigracji Polak Czytaj więcej..

Wiadomości
3581

Wizyta Biskupa Diecezji Banja Luka w Nowogrodźcu

W niedzielę, 8 listopada br., w Kościele pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Nowogrodźcu odbyła się uroczysta Msza Święta z udziałem Księdza Biskupa Franjo Komaricy – Biskupa Diecezji Czytaj więcej..

Wiadomości
3721

Asnyka na ukończeniu

Na mocy umowy z dnia 21 lipca br. podpisanej przez Burmistrza Nowogrodźca Roberta Relicha z Konsorcjum firm: Lider Konsorcjum - Jeleniogórskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z Czytaj więcej..

Wiadomości
3660

Będzie przedszkole w Zebrzydowej

Budynek Szkoły Podstawowej w Zebrzydowej od dłuższego czasu jest nieczynny. Wybudowany w latach siedemdziesiątych, jest w złym stanie technicznym. Ze względu na obecne trendy demograficzne, polit Czytaj więcej..

Tablica Ogłoszeń
3454

Obwieszczenie Burmistrza Miasta I Gminy Pieńsk

Obwieszczenie Burmistrza Miasta i Gminy Pieńsk   ... Czytaj więcej..

Wiadomości
3509

Nowelizacja w podatkach – zmiany od 01 stycznia 2016 roku

W wyniku uchwalenia 25 czerwca 2015 roku przez Sejm RP nowelizacji ustawy o samorządzie gminnym oraz niektórych innych ustaw z dniem 01 stycznia 2016 roku, wejdą w życie istotne zmiany doty Czytaj więcej..

Wiadomości
3386

Kurs pływania dla dzieci

W ramach programu Mały Mistrz uczniowie klasy II Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Gierałtowie wraz z wychowawcą Panią Jadwigą Skrok i nauczycielem wspomagającym Panią Marceliną Król u Czytaj więcej..

Wiadomości
3130

Obchody Święta Niepodległości w Nowej Wsi

Dyrektor Zespołu Szkół im. Józefa Piłsudskiego w Nowej Wsi wraz ze społecznością szkolną serdecznie zaprasza na uroczyste obchody Święta Niepodległości, które odbędą się 9 lis Czytaj więcej..

Wiadomości
3191

Dzień Języków Obcych

W trosce o wysoki poziom kształcenia uczniów Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gierałtowie zorganizowała wyjątkowe wydarzenie „Dzień Języków Obcych”. Jego głów Czytaj więcej..

Wiadomości
3638

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Burmistrz NowogrodźcaGminne Centrum Kultury i Sportu w NowogrodźcuZwiązek Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych w NowogrodźcuMłodzieżowa Rada Miejska w Czytaj więcej..

Wiadomości
3692

Wyniki Gminnego Konkursu ,,Mój zielnik”

Na Gminny Konkurs "Mój zielnik", który został zorganizowany przez Szkołę Podstawową im. Tadeusza Kościuszki w Wykrotach, wpłynęły prace uczniów z pięciu szkół podstawow Czytaj więcej..

Wiadomości
3199

Program Aktywizacja i Integracja PAI

Program Aktywizacji i Integracji PAI obejmuje działania mające na celu aktywizację zawodową oraz integrację społeczną osób bezrobotnych. Realizacja tego programu trwała 2 miesiące i była fi Czytaj więcej..

Wiadomości
3178

PGN przyjęty do realizacji

„Plan gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy i Miasta Nowogrodziec” (PGN) jest dokumentem opracowanym zgodnie z wytycznymi Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Wyko Czytaj więcej..

Wiadomości
3148

Certyfikat WIARYGODNA SZKOŁA

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gościszowie uzyskała certyfikat WIARYGODNA SZKOŁA.Program WIARYGODNA SZKOŁA obejmuje swym zasięgiem cały kraj. Jego głównym założeniem jest wskazanie i Czytaj więcej..

Wyników 1 - 27 z 27