Archiwum wiadomości

December 2016

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 23 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Edukacja
4109

Razem w pełni sprawni - sukces uczniów z gminy Nowogrodziec

Dnia 16 grudnia 2016 roku uczniowie Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Nowogrodźcu wzięli udział w uroczystej Gali podsumowującej tegoroczną edycję projektu: „Razem w pełni sprawni”. W read more..

Wiadomości
5105

Ograniczenie niskiej emisji na terenie województwa dolnośląskiego

 InformacjaBurmistrza Nowogrodźca                    Mając na uwadze silną potrzebę poprawy jakości read more..

Wiadomości
3952

Będzie gruntowna przebudowa

Zaplanowano gruntowną przebudowę budynku po spółce Veritas, odkupionego przez Gminę Nowogrodziec. Znajdą w nim swoje miejsce przedsiębiorcy, osoby poszukujące biura, planowane są także mies read more..

Wiadomości
3423

Wystawa świąteczna w nowogrodzieckim ratuszu

W Urzędzie Miejskim w Nowogrodźcu można oglądać kolejną wystawę rękodzielniczych wyrobów świątecznych. Swój kunszt prezentują twórcy ludowi, Panie z Kół Gospodyń Wiejsk read more..

Wiadomości
3710

„Prawie nowy” dach do wymiany

W Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu przecieka dach. Do wymiany niestety jest całe pokrycie dachowe, wielospadowe, z wymianą obróbki blacharskiej, rynien i innych niez read more..

Wiadomości
3675

Sesja budżetowa

W dniu 22 grudnia 2016 roku w Domu Kultury „PROMYK” w Nowogrodźcu odbyła się XXXII Sesja Rady Miejskiej, której głównym punktem porządku obrad było rozpatrzenie i podjęci read more..

Edukacja
4053

Uczennica naszej gminy Laureatem Powiatowego Konkursu Literackiego

19 grudnia br. w Centrum Integracji Kulturalnej „Orzeł” w Bolesławcu odbyła się gala wręczenia nagród Laureatom Powiatowego Konkursu Literackiego pn. „Zatrzymać w czasie&r read more..

Wiadomości
3789

TV Łużyce - Kolęda na Nowogrodzieckim Rynku

>>Zapraszamy Państwa do obejrzenia relacji TV Łużyce pt. Kolęda na Nowogrodzieckim Rynku 2016<< read more..

Wiadomości
3613

Wyróżnienia górnicze dla naszych Mieszkańców

Dnia 25 listopada 2016 roku na zaproszenie Pana Sławomira Mokrzysza - Prezesa Zarządu Surmin Kaolin S.A. w Nowogrodźcu Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich uczestniczył w Święcie Górnik&oacu read more..

Wiadomości
3867

Wielki projekt dla wsi – rozwój infrastruktury, ochrona środowiska i zdrowia Mieszkańców

Gmina i Miasto Nowogrodziec otrzymała ponad 27 mln zł dotacji na realizację II etapu uporządkowania gospodarki wodno-ściekowej ze środków unijnych Programu Operacyjnego Infrastruktura i Śro read more..

Wiadomości
3528

Za nami „Kolęda na Nowogrodzieckim Rynku”

W dniu 15 grudnia 2016 roku na Nowogrodzieckim Rynku odbyła się kolejna edycja wspólnego kolędowania. W oficjalnym powitaniu słowa życzeń wypowiedzieli Burmistrz Nowogrodźca Robert Rel read more..

Wiadomości
3372

Apel Burmistrza Nowogrodźca - Uwaga na potrzebujących pomocy!

Okres zimowy i znaczne spadki temperatur stwarzają potencjalne zagrożenie dla życia i zdrowia osób bezdomnych, samotnych oraz będących w podeszłym wieku. Zagrożenie utraty życia dotyczy w t read more..

Wiadomości
3904

Święta idą...

Składam serdeczne podziękowania za przesłane piękne kartki świąteczno-noworoczne. Składane przez Państwa życzenia napełniają optymizmem, niosąc nadzieję na lepsze jutro… Dziękuję Burmistr read more..

Wiadomości
3600

Ponad 15,5 mln zł na projekt informatyczny

Relacje TV ŁUŻYCE pt. Ponad 15,5 mln zł na projekt informatyczny W dniu 12 grudnia 2016 roku Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich w imieniu Gminy Nowogrodziec podpisał aneks do umowy partnerskiej read more..

Wiadomości
4251

Kolęda na Nowogrodzieckim Rynku

 W czwartek 15 grudnia br. będzie można przygotować się do nadchodzących świąt podczas „Kolędy na Nowogrodzieckim Rynku”. Tradycyjnie już organizatorzy zaplanowali ciekawy program read more..

Edukacja
4281

Reprezentantki Polski z Nowogrodźca

W dniach 1-6 grudnia 2016 roku w Myślenicach odbyły się konsultacje Kadry Polski Rugby 7  Kobiet. Powołanie dostały nasze dziewczyny, uczennice Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Nowogrodźcu: read more..

Wiadomości
4604

Informacja MGOPS w Nowogrodźcu

Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowogrodźcu informuje, że druki do świadczeń rodzinnych na okres zasiłkowy 2016/2017 można pobierać w godzinach pracy Działu Świadczeń Rodzinnych w w/w d read more..

Edukacja
3224

Śniadanie daje moc

Już po raz kolejny nasza Szkoła Podstawowa w Nowogrodźcu przyłączyła się do programu „Śniadanie Daje Moc”. W tym dniu, 8.XI.2016, wspólnie ze szkołami z całej Polski, uczniowie read more..

Wiadomości
3889

Kolęda na Nowogrodzieckim Rynku

Serdecznie zapraszamy na "Kolędę na Nowogrodzieckim Rynku"!W programie m.in. Szopka Bożonarodzeniowa, kiermasz świąteczny,sprzedaż karpia i choinek, degustacja potraw świątecznych. Ponadto - wysta read more..

Wiadomości
3496

Wyniki konsultacji społecznych

  Wyniki konsultacji społecznych dotyczących: „Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na rok 2017” oraz „Gminnego Programu Przeciwdzia read more..

Wiadomości
4217

Projekt budżetu Gminy i Miasta Nowogrodziec na 2017 rok

Robert Relich, Burmistrz Nowogrodźca przedłożył Radzie Miejskiej w Nowogrodźcu projekt budżetu, który jest planem finansowym. Cele i zadania określone w projekcie budżetu, które zost read more..

Wiadomości
3655

Harmonogram naborów wniosków

LGD Partnerstwo Izerskie zaprasza Państwa do zapoznania się z harmonogramem naborów wniosków o udzielenie wsparcia na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowan read more..

Podatki
13010

Podatek od środków transportowych - 2018

Wysokość stawek podatku od środków transportowych na 2018 rok Roczne stawki podatku od środków transportowych: Od autobusów, w zależności od liczby miejsc do siedzenia poza miejscem kierowcy: m... read more..

Výsledky 1 - 23 z 23