Archiwum wiadomości

June 2016

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 31 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
4054

Święto Kresowe w Gierałtowie 2016

  >>Zapraszamy serdecznie Państwa do obejrzenia relacji TV Łużyce pt. Święto Kresowe w Gierałtowie 2016<< read more..

Edukacja
4408

Laureaci powiatowego turnieju wiedzy o sztuce

W Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowym Zamku Kliczków odbył się Powiatowy Turniej Wiedzy o Sztuce im. Jolanty Ajlikow-Czarneckiej. Wzięło w nim udział 47 uczestników szkół pods read more..

Wiadomości
3995

VII Święto Kresowe w Gierałtowie za nami

W dniach 24-25 czerwca 2016 roku w miejscowości Gierałtów Gminy Nowogrodziec odbyło się Święto Kresowe.Obchody rozpoczęły się w piątek. Harcerze z Gminy Nowogrodziec, działający przy ZHP Hu read more..

Wiadomości
3793

Szkolenia i spotkania informacyjne - Partnerstwo Izerskie

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania ,,Partnerstwo Izerskie” dnia 17 maja 2016 r. podpisało umowę z Urzędem Marszałkowskim na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego ki read more..

Wiadomości
4545

Ogłoszenie o sprzedaży samochodu osobowego

 Ogłoszenie o sprzedaży samochodu osobowego stanowiącego własnośćMiejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowogrodźcuw trybie przetargu nieograniczonego ustnego - licytacja II Przetarg read more..

Wiadomości
3868

To były piękne dni - wspomnienia z festiwalu piękna i harmonii

Maj w Nowogrodźcu od ośmiu lat nierozerwalnie kojarzy się ze światowej klasy koncertami, a to za sprawą Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego „Muzyka u J.I.Schnabla”. Jeszcze jedno ws read more..

Edukacja
5104

V Przegląd Piosenki Religijnej w Gościszowie

W miejscowości Gościszów dnia 5 czerwca 2016 roku odbył się kolejny, już V Przegląd Piosenki Religijnej. Patronat honorowy nad imprezą objął Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich.W wydar read more..

Wiadomości
4228

Ostrzeżenie pogodowe - upały

Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu informuje, że od godz. 12:00 dnia 23.06.2016r. do godz. 18:00 dnia 26.06.2016r. prognozuje się temperaturę maksymalną od 30°C do 34°C, tylko w read more..

Wiadomości
4495

Ogólnopolski Bieg Uliczny „Nowogrodziecka 10-tka" za nami

19 czerwca 2016 roku, już po raz osiemnasty, w Nowogrodźcu odbył się Ogólnopolski Bieg Uliczny "Nowogrodziecka 10-tka". Honorowy patronat nad imprezą objął Burmistrz Nowogrodźca Robert Reli read more..

Wiadomości
3764

Wizyta Burmistrza Nowogrodźca w Kamenický Šenov

Dnia 18 czerwca 2016 roku na zaproszenie Bc. František Kučera - Starosty Kamenický'ego Šenova, Miasta szklarskich tradycji w Czechach, Robert Relich - Burmistrz Nowogrodźca uc read more..

Wiadomości
3920

Święto Kresowe w Gierałtowie

Już w najbliższą sobotę 25 czerwca br. w Gierałtowie w gminie Nowogrodziec, odbędzie się doroczne Święto Kresowe. Święto rozpocznie się mszą świętą o godzinie 14.00 w kościele parafialnym w Gierał read more..

Wiadomości
3732

Serdecznie zapraszamy na Święto Kresowe w Gierałtowie gminy Nowogrodziec!

Serdecznie zapraszamy na Święto Kresowe w Gierałtowie gminy Nowogrodziec! read more..

Wiadomości
3873

Ogólnopolskie wyróżnienie dla Szkoły Podstawowej w Wykrotach

Katolickie Stowarzyszenie Sportowe Rzeczpospolitej Polskiej w Warszawie na wniosek środowisk sportowych przyznała dyrektorowi Szkoły Podstawowej im.Tadeusza Kościuszki w Wykrotach Wiesławie Traczy read more..

Wiadomości
3732

Dofinansowanie na realizację programu „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa”

W dniu 16 maja 2016 roku Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich podpisał umowę z Wojewodą Dolnośląskim, która obejmuje udzielenie wsparcia finansowego w formie dotacji na realizację programu & read more..

Edukacja
3907

Sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Wykrotach

Uczennica klasy VI Marta Szewczyk otrzymała nagrodę specjalną " Małego Przewodnika Katolickiego" w maju 2016 roku w ogólnopolskim konkursie zorganizowanym z okazji 1050 rocznicy Chrztu Pols read more..

Wiadomości
4381

XVIII edycja Ogólnopolskiego Biegu Ulicznego „Nowogrodziecka 10-tka”

W niedzielę 19 czerwca 2016 roku odbędzie się XVIII edycja Ogólnopolskiego Biegu Ulicznego „Nowogrodziecka 10-tka”. Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich serdecznie zaprasza wszy read more..

Wiadomości
3767

Dzień Otwarty

Uprzejmie informujemy, że Zakład Gospodarki i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Lubaniu oraz Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu w dniu 25 czerwca 2016 roku w godzinach od 9.00 do 14.0 read more..

Wiadomości
3945

VII Święto Kresowe w Gierałtowie

Zapraszamy serdecznie Państwa do wysłuchania nagrania wyemitowanego na antenie Radio Plus Legnica z udziałem Roberta Relicha - Burmistrza Nowogrodźca, księdza Zbigniewa Dyl – proboszcza para read more..

Komunikaty Zarządzania Kryzysowego
4859

Ostrzeżenie meteorologiczne nr 53

Nazwa biura: IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych we WrocławiuOSTRZEŻENIE Nr 53 Zjawisko/Stopień zagrożenia: Burze/1Obszar: województwo dolnośląskieWażność: od godz. 12:00 dnia 14.06.2016 d... read more..

Wiadomości
3982

Wizyta Ambasadora Bośni i Hercegowiny w Nowogrodźcu

W dniu 6 czerwca 2016 roku w Nowogrodźcu wizytę złożył Jego Ekscelencja Duško Kovačević, Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny Bośni i Hercegowiny w Rzeczypospolitej Polskiej. J.E. Ambasadoro read more..

Wiadomości
3916

Absolutorium dla Burmistrza Nowogrodźca – jednogłośnie!

W dniu 9 czerwca 2016 roku w Domu Kultury PROMYK w Nowogrodźcu odbyła się XXV Sesja Rady Miejskiej w Nowogrodźcu, której głównym punktem obrad było sprawozdanie z wykonania budżetu G read more..

Wiadomości
4217

Ogłoszenie o możliwości przystąpienia do Programu usuwania azbestu

Ogłoszenie o możliwości przystąpienia do Programu usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy i Miasta Nowogrodziec w roku 2016 Informujemy, że w wyniku przeprowadzonego read more..

Wiadomości
4079

Rewelacyjny pokaz akrobatyczny w Nowogrodźcu

W dniu 3 czerwca br. w hali sportowej przy gimnazjum w Nowogrodźcu odbyło się niezwykłe spotkanie z grupą OCELOT pochodzącą ze Złotoryi. Za sprawą akrobatycznych umiejętności młodych artystó read more..

Komunikaty Zarządzania Kryzysowego
4344

Trening syren

Nowogrodziec, dnia 06 czerwca 2016 r. TRENING SYREN         Na podstawie Decyzji Wojewody Dolnośląskiego, w dniach od 7 do 9 czerwca 2016 r. na terenie wojew&oacut... read more..

Edukacja
5356

Rugby Nowogrodziec - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Dnia 29 maja 2016 roku w Jarocinie drużyna Rugby Nowogrodziec zaliczyła pierwszy kontakt z rozgrywkami klubowymi i rozpoczęła to wyśmienicie. Sportowcy z Nowogrodźca wystartowali w trzech kategori read more..

Edukacja
4387

Nowy rekord

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu uczestniczyli w akcji próby bicia Rekordu Guinnessa w największej lekcji przygotowania zdrowego śniadania. Akcja prowadzon read more..

Wiadomości
3933

Co zrobić z odpadami problemowymi?

>>CO ZROBIĆ Z ODPADAMI PROBLEMOWYMI?<< Odpady problemowe. Czym są? Dlaczego są tak niebezpieczne dla człowieka i środowiska naturalnego? Jak właściwie nimi gospodarować? W strumieni read more..

Tablica Ogłoszeń
3882

Konkurs na stanowisko Dyrektora SP w Czernej.

Zobacz Zarządzenie Burmistrza na stronie BIP >>>... read more..

Wiadomości
4069

Wszystko dla dzieci

Wszystkie dzieci z gminy Nowogrodziec mogły dziś bawić się do woli na festynie zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka. Było mnóstwo atrakcji, konkursów, był też poczęstunek. Dopisała t read more..

Wiadomości
3859

V Przegląd Piosenki Religijnej w Gościszowie

Zapraszamy na kolejną edycję Przeglądu Piosenki Religijnej, który odbędzie się 5 czerwca br. o godz. 16.00 w Gościszowie.Organizatorem przeglądu jest Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w G read more..

Výsledky 1 - 30 z 31