Archiwum wiadomości

March 2016

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 21 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
3812

Zespół AKORD laureatem X Dolnośląskiego Przeglądu Pieśni i Piosenki Patriotycznej

W dniu 16 marca 2016 roku w Jeleniej Górze odbył się X Dolnośląski Przegląd Pieśni i Piosenki Patriotycznej. Zespół AKORD, który reprezentował na przeglądzie Gminę Nowogrodzie read more..

Wiadomości
3707

Wystawa w nowogrodzieckim Ratuszu

Serdecznie zapraszamy Mieszkańców i Gości gminy Nowogrodziec na kolejną wystawę „Wielkanocne inspiracje w Twórczości Ludowej gminy Nowogrodziec”, którą można obejr read more..

Wiadomości
4239

ZAWSZE WALCZ CZYSTO I HONOROWO

>>Zapraszamy do obejrzenia relacji TV Łużyce "Mają nową salę"<< Data 21 marca w Gierałtowie od dziś będzie się kojarzyła nie tylko z pierwszym dniem wiosny. Tego właśnie dnia miało mi read more..

Wiadomości
4255

Jarmark Wielkanocny

Na nowogrodzieckim Rynku w sobotę 19 marca br. po raz kolejny odbył się Jarmark Wielkanocny. Można było podziwiać rękodzielnictwo i zaopatrzyć się we wszystko, co potrzebujemy na Wielkanoc. >& read more..

Wiadomości
4419

Nabór dzieci do przedszkola

Drodzy Rodzice !!!   Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu oraz filia Przedszkola Publicznego w Zebrzydowej ogłaszają nabór dzieci do przedszkola na rok szkolny 2016/2017 *&nbs read more..

Wiadomości
4066

Gminny Konkurs "Pisanka-Kraszanka"

Gminny Konkurs "Pisanka-Kraszanka" został rozstrzygnięty w dniu 17marca 2016 roku. W rywalizacji wzięło udział 21 uczniów ze szkół naszej gminy. Jury w składzie: Pani Marta Sawko (rę read more..

Wiadomości
4113

Rekiny finansjery

Uczniowie klasy III Gimnazjum z Zespołu Szkół im. Józefa Piłsudskiego w Nowej Wsi - Julia Przybylska i Filip Zakrzewski reprezentowali Gminę Nowogrodziec w drugim etapie międzypowiat read more..

Wiadomości
3780

Uwaga użytkownicy działek warzywniczych!

Urząd Miejski w Nowogrodźcu uprzejmie przypomina użytkownikom działek warzywniczych, którym w 2016 roku upływa okres obowiązywania umowy dzierżawy gruntów na cele warzywnicze, o koni read more..

Wiadomości
4158

Serce dla Najbliższych

W imieniu Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Nowogrodźcu zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o wsparcie i przekazanie 1% podatku należnego na rzecz hospicjum read more..

Wiadomości
4066

Święto Sołtysa w gminie Nowogrodziec

W piątek, 11 marca obchodziliśmy Dzień Sołtysa - Gospodarza i Opiekuna Wsi.Z tej okazji w DK „Promyk” odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego Burmistrz Robert Relich pod read more..

Wiadomości
4265

Jest to moja Ojcowizna

11 marca 2016 roku z okazji Dnia Sołtysa, Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak uroczyście rozstrzygnął konkurs „Sołtys Roku 2015”. Wyróżnienia są przyznawane Sołtysom z Dolnego Śl read more..

Wiadomości
4067

Święto Sołtysów

    Z okazji Dnia Sołtysa składamy wszystkim Sołtysom życzenia wytrwałości w rozwiązywaniu problemów społeczności lokalnej oraz wyrazy uznania za codzienny trud i zaangażowa read more..

Wiadomości
3737

Marcowe terminy

TERMIN RODZAJ PODATKU / OPŁATY 15 marca Podatek rolny, leśny - osoby fizyczne Podatek od nieruchomości – osoby fizyczne Podatek rolny, leśny -   osoby prawne read more..

Wiadomości
3876

I miejsce w Dolnośląskim Festiwalu Piosenki „Dzieciopiewy 2016”

    Dolnośląski Festiwal Piosenki Dziecięcej „DZIECIOPIEWY 2016” odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury w Legnicy. W konkursie wzięło udział 78 wykonawców klas 0-VI. read more..

Wiadomości
3792

Mapa zagrożeń

  W dniu 29 lutego 2016 roku w Domu Kultury Promyk w Nowogrodźcu odbyło się zorganizowane przez Komisariat Policji w Nowogrodźcu spotkanie dotyczące wdrożenia tzw. Mapy zagrożeń. Przedstawi read more..

Wiadomości
3736

e- usługi w Gminie Nowogrodziec - ankieta

Mając na uwadze zapewnienie skutecznych narzędzi dostępu obywateli do informacji sektora publicznego oraz umożliwienie komunikacji obywateli z sektorem publicznym przy wykorzystaniu systemó read more..

Wiadomości
4717

Informacja dla mieszkańców

  Szanowni Mieszkańcy.             Informujemy, że w okresie wiosennym i jesiennym na terenie każdej miejscowości zorganizowana będzie read more..

Wiadomości
3697

Kolejny rok współpracy z organizacjami pozarządowymi

W ramach współpracy z organizacjami pozarządowymi w wyniku otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w 2016 r. Burmistrz Nowogrodźca przyznał dotację dla następujący read more..

Wiadomości
3811

Zebranie wiejskie w Zabłociu

  OGŁOSZENIE        Na podstawie § 23 pkt 2 lit. a) Statutu Sołectwa Zabłocie zwołuję Zebranie Wiejskie mieszkańców Zabłocia, które odbędzie read more..

Wiadomości
3890

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

  1 marca 1951 r. w więzieniu na warszawskim Mokotowie, po pokazowym procesie, zostało rozstrzelanych siedmiu członków niepodległościowego IV Zarządu Głównego Zrzeszenia "Wolno read more..

Wiadomości
4653

Program Rodzina 500+

Program "Rodzina 500 plus" Świadczenie wychowawcze otrzymywać mogą rodzice, opiekunowie prawni lub faktyczni dziecka w kwocie 500,00 zł miesięcznie na dziecko w rodzinie. >>czytaj więcej n read more..

Výsledky 1 - 21 z 21