Archiwum wiadomości

August 2015

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 17 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Komunikaty Zarządzania Kryzysowego
4191

Zmiana ostrzeżenia meteorologicznego Nr 59

Zmiana ostrzeżenia meteorologicznego Nr 59 wydanego dnia 26.08.2015 o godz. 12:30 Nazwa biura IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu Zjawisko/stopień zagrożenia Upał read more..

Wiadomości
4002

ZAKAZ WYPALANIA TRAW

                                &nbs read more..


Wiadomości
7119

III Jarmark Garncarski już za nami!

15 i 16 sierpnia, już po raz kolejny świętowaliśmy Dni Gminy i Miasta Nowogrodziec pod nazwą „III Jarmark Garncarski – Wielki Garniec z Nowogrodźca nad Kwisą”, którego org read more..

Wiadomości
4120

Zapraszamy do Zagajnika na Dożynki Gminne!

 Serdecznie zapraszamy do Zagajnika na Dożynki Gminne.  Szczegóły na stronach Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu. read more..

Tablica Ogłoszeń
3752

Przetarg na nieruchomość zabudowaną w Nowogrodźcu

Informacja o organizowanym przez Spółkę TAURON Dystrybucja S.A. - przetargu na nieruchomość zabudowaną polożoną w Nowogrodźcu ... read more..

Wiadomości
3393

Międzynarodowa Wystawa Ikon

Zaproszenie na Międzynarodową Wystawę Ikon W związku z niecodziennym wydarzeniem jakim jest trwający obecnie  w Nowogrodźcu plener oraz warsztaty Ikonograficzne, serdecznie zapraszamy na Mię read more..

Komunikaty Zarządzania Kryzysowego
4221

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 54

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 54 Nazwa biura IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu Zjawisko/stopień zagrożenia Silne burze z gradem/2 Obszar wojewódz read more..

Wiadomości
3600

Godziny pracy Urzędu dnia 14.08.2015r.

  W związku z uroczystościami pogrzebowymi Śp. Kazimierza Orlefa – Sekretarza Gminy i Miasta Nowogrodziecdnia 14 sierpnia 2015 r. (piątek) Urząd Miejski w Nowogrodźcu czynny będzie w g read more..

Wiadomości
4891

Wiadomości
4671

Informacja

 Z głębokim żalem zawiadamiamy, że wczoraj odszedł od nas Kazimierz Orlef - Sekretarz Gminy i Miasta. Będziemy pamiętać Go jako człowieka oddanego sprawom Gminy i jej Mieszkańców, wraż read more..

Wiadomości
4323

Mieszkańcom gminy Nowogrodziec - nowe możliwości edukacji artystyczno-kulturalnej

Dnia 3 sierpnia br. w Nowogrodźcu rozpoczęły się Warsztaty Ikonograficzne, w których uczestniczy grupa uzdolnionych artystycznie mieszkańców naszej gminy. Warsztaty potrwają dwa tygo read more..

Wiadomości
3549

Uroczystość ustanowienia krzyża

Dnia 22 lipca br. delegacja Gminy Nowogrodziec w składzie: Przewodnicząca Rady Miejskiej w Nowogrodźcu Antonina Szelechowicz, Sekretarz Gminy i Miasta Nowogrodziec Kazimierz Orlef, pracownik Urzęd read more..

Komunikaty Zarządzania Kryzysowego
4118

Zmiana ostrzeżenia meteorologicznego Nr 50

Zmiana ostrzeżenia meteorologicznego Nr 50 wydanego dnia 02.08.2015 o godz. 10:08 Nazwa biura IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu Zjawisko/stopień zagrożenia Upał read more..

Wiadomości
3387

Ogłoszenie dla organizacji pozarządowych

 OFERTA na realizację zadania publicznego pn. "Organizacja pokazu kulinarnego podczas Dni Gminy i Miasta Nowogrodziec". Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadani read more..

Wiadomości
3507

Jak radzić sobie z upałem

  Urząd Miejski w Nowogrodźcu ostrzega przed upałami, które nawiedziły nasz region. Uprzejmie prosimy zapoznać się z poniższą informacją: >>Jak radzić sobie z upałem<& read more..

Wiadomości
3447

71. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

Powstanie Warszawskie wybuchło 1 sierpnia 1944 roku o godzinie 17.00, na rozkaz dowódcy Armii Krajowej generała Tadeusza Bora Komorowskiego. Powstanie było wymierzone militarnie przeciw Ni read more..

Výsledky 1 - 17 z 17